Mieszkanie na wynajem - 50 m² | ul. Krośnieńska 24, Rzeszów | Osiedle Projektant
Z przyjemnością prezentujemy nowoczesne, stylowo wykończone mieszkanie na wynajem, zlokalizowane przy ul. Krośnieńskiej 24 w Rzeszowie - w sercu cenionego Osiedla Projektant.
Najważniejsze informacje:
Powierzchnia: 50 m²
Piętro: 1
Liczba pokoi: 2
Dwa balkony
Piwnica do dyspozycji
Zwierzęta mile widziane
Układ pomieszczeń:
→ Przestronny salon z aneksem kuchennym - jasny, funkcjonalny, z wyjściem na balkon,
→ Sypialnia - przytulna, wyposażona w wygodne łóżko i pojemne szafy,
→ Łazienka z prysznicem oraz osobna toaleta,
→ Przedpokój,
→ Dwa balkony - idealne miejsce na poranną kawę lub wieczorny relaks,
→ Piwnica - dodatkowa przestrzeń do przechowywania.
Standard i wyposażenie:
→ Mieszkanie wykończone w najwyższym standardzie, z dbałością o detale,
→ Wnętrza urządzone w nowoczesnym stylu,
→ Kompletnie umeblowane, gotowe do wprowadzenia się,
→ Nowe sprzęty AGD/RTV: lodówka, zamrażarka, piekarnik, płyta indukcyjna, zmywarka,
Lokalizacja:
→ Spokojna, zielona okolica - idealna do życia,
→ Osiedle Projektant - znane z przyjaznej atmosfery, niskiej zabudowy i bliskości terenów rekreacyjnych,
→ W pobliżu: sklepy, punkty usługowe, przystanki komunikacji miejskiej,
→ Szybki dojazd do centrum Rzeszowa.
Warunki finansowe:
Czynsz najmu: 2300 zł
Czynsz administracyjny: ok. 400 zł
Media: prąd i gaz wg zużycia
Kaucja zwrotna: 2300 zł (jednomiesięczny czynsz najmu)
Zapraszam na prezentacje!
_________________________________
Niniejsze ogłoszenie ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 oraz kolejnych przepisów Kodeksu cywilnego. Informacje zawarte w ofercie zostały opracowane na podstawie danych przekazanych przez sprzedających. Pomimo dołożenia należytej staranności w celu zapewnienia ich rzetelności i aktualności, nie stanowią one zapewnienia w rozumieniu przepisów prawa. Wszelkie materiały graficzne, w tym plany nieruchomości, mają charakter poglądowy.
The Wonders Agencja Nieruchomości posiada obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej zawodowej pośrednika w obrocie nieruchomościami, zgodne z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 26 kwietnia 2019 r. (Dz.U. 2019 poz. 804). Agencja dokłada należytej staranności w zakresie bezpieczeństwa oraz prawidłowego przebiegu realizowanych transakcji.
2 300,00 PLN (46,00 PLN)
50 m2| Nowoczesne wnętrze | 2 balkony | Projektant
Mieszkanie na wynajem,
Rzeszów, Krośnieńska
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: wynajem
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Rzeszów, Krośnieńska
- Powierzchnia:50 m2
- Liczba pokoi: 2
- Rok budowy: 2004
- Piętro: 1 z 4
- Numer oferty: 698602
- Cena: 2 300,00 PLN
- Cena za m2: 46,00 PLN
Kontakt z agentem: The Wonders - Agencja Nieruchomości
Klaudia Burek
Opis nieruchomości
Mapa
Kontakt z agentem
The Wonders - Agencja Nieruchomości